ÖVRIGT / Mattor / Bildvävnad 6137012
nr 613 7012
Bildvävnad
Mesopotamien, tidigt 1900-tal, 163x235
Kondition: områden med mindre slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 30 november 2009
kl 16:00:01
8/11 17:08:09
3.500 kr
30/11 13:49:32
30 nov
TEMA Orientaliska mattor 10
Visning 27/11, 28/11, 29/11 och 30/11 kl 11 -16.
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 10